جمعه، 18 آذر 1401
Menu

معرفی شرکت

مهندسین مشاور سازیران، سازه های آرمانی هزاره سوم، با هدف ارائه خدمات مهندسی سازه، ژئوتکنیک و معدن با شماره ثبت 447022 در اداره ثبت شرکتها و موسسات تجاری به ثبت رسیده است. فعالیت های شرکت با توجه به پتانسیل بازار در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی از قبیل طراحی، نظارت و اجرای پروژه های ژئوتکنیک، معدن، مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، بهسازی لرزه ای و مقاوم سازی و کاربرد سیستم های نوین سازه ای است. از دیگر خدمات این شرکت کنترل محاسبات و ارائه طرح سبک و بهینه شده سازه با استفاده از الگوریتم های برنامه نویسی شده انحصاری شرکت است.

فعالیت های حرفه ای این مهندسین مشاور را میتوان به دو دوره زمانی تقسیم نمود:

- دوره فعالیت حرفه ای قبل از تاسیس شرکت
- دوره فعالیت حرفه ای بعد از تاسیس شرکت

دوره اول فعالیت ها از اواسط سال 1379 آغاز شده است. هر یک از اعضای شرکت پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در زمینه های مشاوره، طراحی، نظارت و اجرا در پروژه های عمرانی شهر تهران و شهرستان ها مشغول بوده و علاوه بر مسایل فنی همواره بدنبال تحقیق و توسعه در زمینه علم مهندسی عمران و سازه بودند.نتیجه ی این تلاشها تالیف کتاب و مقالات معتبر فراوان میباشد که همواره راهنمای مهندسین عزیز کشورمان میباشد که برخی از آنها توسط نشر علم عمران چاپ شده است.
دوره دوم فعالیت ها از سال 1392 پس از تاسیس شرکت در قالب شخصیت حقوقی و عضویت در سازمان نظام مهندسی استان تهران و انجمنهای علمی و پژوهشی همانند انجمن سازه های فولادی آمریکا، انجمن  بتن ایران، انجمن مهندسان محاسب ساختمان، انجمن سازه های فولادی ایران،... شروع گردید.

این مهندسین مشاور مفتخر است با دریافت گواهی نامه های معتبر در زمینه ی مدیریت کیفیت خدمات مهندسی، نقشی هر چند کوچک در آبادانی و اعتلای کشور داشته باشد. ساختار سازمانی شرکت بگونه ای طراحی شده است تا همیشه با ارائه ی بهترین خدمات مشاوره ای و اجرا بتواند رضایت مشتریان خود را اخذ نماید و همیشه به دنبال ارائه ی طرح های آرمانی باشد. شعار همکاران ما در این شرکت نیز این است که " آرمانی بیاندیشیم و آرمانی زندگی کنیم ."